Flat Refugio Dos Sonhos 5 Min Do Centro E Piscinas Naturais
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand |
| Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Flat Refugio Dos Sonhos 5 Min Do Centro E Piscinas Naturais Pôrto das Galinhas med 1 sovrum har ett väldigt bra läge och erbjuder utsikt över poolen, inom 20 minuters promenad från Praia de Merepe. I den här 22 m² stora lägenheten kan du koppla av vid en privat pool eller besöka Projeto Hippocampus, som ligger mindre än 150 meter bort.
Port of chickens ligger ungefär 2 km bort, medan Brisa Pub ligger några meter bort från lägenheten. Gästerna kommer också att hitta Sagui Project, mindre än 7 minuters promenad bort.
Flat Refugio Dos Sonhos 5 Min Do Centro E Piscinas Naturais har sitthörna och vardagsrum med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. I lägenheten kan gästerna utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Dessutom finns det en separat toalett och en dusch.
Möjligheter för självhushållning inkluderar ett minikök utrustat med ugn, köksredskap och glas. Busshållplatsen 30615 är belägen 150 meter från detta boende.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Hiss
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Lunchpaket
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Grill faciliteter
Service
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vilka är de mest populära sevärdheterna i närheten av Flat Refugio Dos Sonhos 5 Min Do Centro E Piscinas Naturais?
Projeto Hippocampus samt Brisa Pub är några av de sevärdheter som ligger i närheten av Flat Refugio Dos Sonhos 5 Min Do Centro E Piscinas Naturais. - ❓
Hur många gäster kan bo på Flat Refugio Dos Sonhos 5 Min Do Centro E Piscinas Naturais?
Upp till 4 gäster kan bo på Flat Refugio Dos Sonhos 5 Min Do Centro E Piscinas Naturais. - ❓
Har Flat Refugio Dos Sonhos 5 Min Do Centro E Piscinas Naturais en pool på plats?
Flat Refugio Dos Sonhos 5 Min Do Centro E Piscinas Naturais har en privat pool.